HP Workstation Z2 SFF G1i Black
941 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B34KYES#AKC
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 9-285K, Intel W880, 32 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 1TB, Intel Graphics, 3xUSB2.0, 6xUSB3.2, 2xUSB Type-C, DisplayPort, 308x303x100mm, Billentyűzet, Egér, Black
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-285K |
| Chipset | Intel W880 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 1TB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB2.0 | 3 db |
| USB3.2 | 6 db |
| USB Type-C | 2 db |
| DisplayPort | Igen |
| Fizikai méret | 308x303x100mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | HP |
