HP Workstation Z2 Mini G1i Black
869 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B34L3ES#AKC
Mini PC, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 7-265K, Intel W880, 32 GB, Gigabit, 2.0, SSD 512GB + 1TB, Nvidia RTX A1000 8GB, 4xUSB3.2, 2xUSB Type-C, DisplayPort, Mini DisplayPort , 211x218x69mm, Black
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265K |
| Chipset | Intel W880 |
| Memória méret | 32 GB |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB + 1TB |
| VGA típus | Nvidia RTX A1000 8GB |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 2 db |
| DisplayPort | Igen |
| Fizikai méret | 211x218x69mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | HP |
