
HP Workstation Z1 Tower G1i Black
1 229 020 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: CV7N2EA#AKC
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 7-265, Intel Q870, 32 GB, 4800MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 1TB, Nvidia RTX A400 4GB, 3xUSB2.0, 6xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 155x308x337, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265 |
| Chipset | Intel Q870 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 1TB |
| VGA típus | Nvidia RTX A400 4GB |
| USB2.0 | 3 db |
| USB3.2 | 6 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 155x308x337 |
| Szín | Black |
| Gyártó | HP |