HP ProDesk 4 SFF G1i Black
522 840 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 9H7X4ET
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 5-225T, Intel Chipset, 16 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Iris Xe Graphics, 3xUSB2.0, 5xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 308x303x100mm, Billentyűzet, Egér, Optikai meghajtó, Teljesítmény felvétel280W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-225T |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| USB2.0 | 3 db |
| USB3.2 | 5 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 308x303x100mm |
| Teljesítmény felvétel | 280 W |
| Gyártó | HP |
