
HP ProDesk 2 Tower G1i E Black
341 190 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BY7F3ET#AKC
Asztali számítógép, DOS, Intel Core i5-14400, Intel H770, 8 GB, 4800MHz, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics 730, 4xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 155x308x337mm, Billentyűzet, Egér, Black, Teljesítmény felvétel180W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | DOS |
| Processzor | Intel Core i5-14400 |
| Chipset | Intel H770 |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics 730 |
| USB2.0 | 4 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 155x308x337mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 180 W |
| Gyártó | HP |