HP 24-cr1001nn AiO White
416 510 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: AY7P3EA#AKC
AIO, Windows 11 Home, Intel Core Ultra 5-125U, Intel Chipset, 8 GB, 5600MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Iris Xe Graphics, 2xUSB2.0, 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, 540,5x186,3x484,9mm, Billentyűzet, Egér, White, Bluetooth, Képernyő 23,8", Webkamera, Teljesítmény felvétel90W
| Típus | AIO |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-125U |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 540,5x186,3x484,9mm |
| Szín | White |
| Képernyő méret | 23,8 " |
| Teljesítmény felvétel | 90 W |
| Gyártó | HP |
