
Gigabyte Brix GB-BNIP-N100 Black
78 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 12+24 hónap garancia
- Cikkszám: GB-BNIP-N100
Mini PC, No OS, Intel Processor N100, Intel Chipset, 3200MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, Intel UHD Graphics 750, 3xUSB3.0, 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 163x116x28,5mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel65W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Processor N100 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| VGA típus | Intel UHD Graphics 750 |
| USB3.0 | 3 db |
| USB3.2 | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 163x116x28,5mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 65 W |
| Gyártó | Gigabyte |