Gigabyte BRIX Barebone GB-BRi3H-1315
155 660 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 12+24 hónap garancia
- Cikkszám: GB-BRI3H-1315
Mini PC, No OS, Intel Core i3-1315U, Intel Chipset, Memória nélkül, 3200MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, Intel Iris Xe Graphics, 2xUSB2.0, 2xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, 124x120x49,7mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel135W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i3-1315U |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 124x120x49,7mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 135 W |
| Gyártó | Gigabyte |
