Gigabyte BRIX Barebone GB-BRU7-255H Black
274 280 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 12+24 hónap garancia
- Cikkszám: GB-BRU7-255H
Mini PC, No OS, Intel Core Ultra 7-255H, Intel Chipset, Memória nélkül, 5600MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel Arc Graphics, 1xUSB2.0, 3xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, 124x120x49,7mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel135W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-255H |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 124x120x49,7mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 135 W |
| Gyártó | Gigabyte |
