Dell XPS 8960 Black
1 120 790 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: XPS8960_346861
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core i7-13700, Intel Chipset, 16 GB, 4800MHz, WLAN, Gigabit, 7.1, SSD 1TB, Nvidia GeForce RTX 4060 Ti 8GB, 2xUSB2.0, 5xUSB3.2, 2xUSB Type-C, DisplayPort, Kártyaolvasó, 372,9x173x426,9mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel750W
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core i7-13700 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| Merevlemez | SSD 1024GB |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 4060 Ti 8GB |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 5 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 372,9x173x426,9mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 750 W |
| Gyártó | Dell |
| Merevlemez | SSD 1TB |
