Dell Pro Precision 7 T1 Workstation Black
1 883 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PW7T1260-7
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 9-285, Intel Chipset, 64 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 2TB, Nvidia Quadro RTX 2000 Ada 16GB, 4xUSB2.0, 5xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 324,3x154x293mm, Billentyűzet, Egér, Black, Teljesítmény felvétel260W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-285 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 64 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 2TB |
| VGA típus | Nvidia Quadro RTX 2000 Ada 16GB |
| USB2.0 | 4 db |
| USB3.2 | 5 db |
| USB Type-C | 2 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 324,3x154x293mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 260 W |
| Gyártó | Dell |
