
Dell Pro Micro QCM1255 Black
560 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BTO513_QCM1255_EMEA
Mini PC, Windows 11 Pro, AMD Ryzen 5 Pro 8600GE, Intel Chipset, 16 GB, 4800MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, AMD Radeon 760M Graphics, 2xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 182x36x178mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel65W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | AMD Ryzen 5 Pro 8600GE |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | AMD Radeon 760M Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 182x36x178mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 65 W |
| Gyártó | Dell |