
Dell Pro Micro QCM1250 Black
388 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: QCM1250-40
Mini PC, Linux, Intel Core Ultra 7-265T, Intel Q670, 16 GB, 5600MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Graphics, 2xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 182x36x178mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel90W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | Linux |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265T |
| Chipset | Intel Q670 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 182x36x178mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 90 W |
| Gyártó | Dell |