Dell Pro Micro Plus QBM1250 Black
596 180 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BTO104_QBM1250_EMEA_UBU
Mini PC, Linux, Intel Core Ultra 7-265, Intel Chipset, 8 GB, 5600MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Graphics, 6xUSB3.2, 2xUSB Type-C, DisplayPort, 182x178x36mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel130W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | Linux |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB3.2 | 6 db |
| USB Type-C | 2 db |
| DisplayPort | Igen |
| Fizikai méret | 182x178x36mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 130 W |
| Gyártó | Dell |
