
Dell Pro Max Tower T2 Black
1 351 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: FCT2250-16
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 9-285K, Intel Chipset, 64 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 1TB, Intel Graphics, 2xUSB2.0, 4xUSB3.2, 3xUSB Type-C, DisplayPort, Kártyaolvasó, 438x387x188mm, Billentyűzet, Egér, Black, Teljesítmény felvétel1500W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-285K |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 64 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 1TB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 3 db |
| DisplayPort | Igen |
| Fizikai méret | 438x387x188mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 1500 W |
| Gyártó | Dell |