
Dell ECS1250 Slim Black
562 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ECS1250_RPLS-R_004
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core i7-14700, Intel Chipset, 16 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics 730, 4xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, Kártyaolvasó, 303x293x95mm, Billentyűzet, Egér, Black, Teljesítmény felvétel180W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core i7-14700 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics 730 |
| USB2.0 | 4 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 303x293x95mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 180 W |
| Gyártó | Dell |