Asus V501MV Mini Tower Black
353 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: V501MV-07240H040W
Asztali számítógép, Windows 11 Home, Intel Core 7-240H, 16 GB, WLAN, Gigabit, 7.1, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, 4xUSB2.0, 4xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 357x302x156mm, Black, Bluetooth
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Processzor | Intel Core 7-240H |
| Memória méret | 16 GB |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB2.0 | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 357x302x156mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
