Asus P440VAK-BPC1830 AiO Black
289 450 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: P440VAK-BPC1830
AIO, No OS, Intel Core i5-13420H, Intel Chipset, 8 GB, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, 1xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, 541x416x17mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Képernyő 23,8", Webkamera
| Típus | AIO |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i5-13420H |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 8 GB |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB3.2 | 3 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 541x416x17mm |
| Szín | Black |
| Képernyő méret | 23,8 " |
| Gyártó | Asus |
