
Asus ExpertCenter P500 Mini Tower Gray
303 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: P500MV-13620H1160
Asztali számítógép, No OS, Intel Core i7-13620, Intel Chipset, 16 GB, Gigabit, 7.1, SSD 512GB, Intel UHD Graphic, 4xUSB2.0, 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, Kártyaolvasó, 347x296x155mm, Billentyűzet, Egér, Grey, Bluetooth, Teljesítmény felvétel180W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i7-13620 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphic |
| USB2.0 | 4 db |
| USB3.2 | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 347x296x155mm |
| Szín | Grey |
| Teljesítmény felvétel | 180 W |
| Gyártó | Asus |