Acer Predator Orion 5000 Black
1 136 910 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: DG.E4EEU.001
Asztali számítógép, Intel Core Ultra 7-265F, Intel Chipset, 32 GB, 4800MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 2TB, Nvidia GeForce RTX 5080 16GB, 2xUSB2.0, 4xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 485x219x504,8mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel800W
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Asztali számítógép |
| Processzor | Intel Core Ultra 7 265F |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 2TB |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5080 16GB |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 4 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 485x219x504,8mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 800 W |
| Gyártó | Acer |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265F |
