ASRock NUC-Box-225H Black
247 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 90PXGE60-P0EAY100
Mini PC, No OS, Intel Core Ultra 5-225H, MCP, Memória nélkül, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel Arc 130T Graphics, 3xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, 118x110x49mm, Black, Teljesítmény felvétel90W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Processzor nélkül |
| Chipset | Intel Chipset |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 117x110x49mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 90 W |
| Gyártó | ASRock |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-225H |
| Chipset | MCP |
| Memória méret | Memória nélkül |
| VGA típus | Intel Arc 130T Graphics |
| Fizikai méret | 118x110x49mm |
