ASRock NUC BOX-1165G7
222 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 90PXG7T0-P0EAY100
Mini PC, Intel Core i7-1165G7, MCP, Memória nélkül, 3200MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, Intel Iris Xe Graphics, 3xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 110x117,5x47,85mm, Black, Teljesítmény felvétel90W
| Processzor | Intel Core i7-1165G7 |
| Chipset | MCP |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 110x117,5x47,85mm |
| Szín | Black |
| USB Type-C | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| Típus | Mini PC |
| Teljesítmény felvétel | 90 W |
| Gyártó | ASRock |
