Western Digital 512GB M.2 2280 NVMe SN5000S
21 340 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Western Digital
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: SDEQNSJ-512G-1002 9ED
M.2, 512GB, 2280, Write:4200MB/s, Read:6000MB/s, NVMe, BOX, Magasság2,38mm, QLC
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Csatolófelület | M.2 |
| Kapacitás | 256GB |
| Méret | 2280 |
| Írási sebesség | 4200 MB/s |
| Olvasási sebesség | 6000 MB/s |
| NVMe | Igen |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 2,38 mm |
| NAND Típus | QLC |
| Gyártó | Western Digital |
| Kapacitás | 512GB |
