Western Digital 500GB M.2 2280 NVMe SN710 Black
55 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Western Digital
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: WDS500G4X0E
M.2, 500GB, 2280, Write:5800MB/s, Read:6800MB/s, NVMe, BOX, Magasság2,38mm, TLC, Gamer
| Csatolófelület | M.2 |
| Kapacitás | 500GB |
| Méret | 2280 |
| Írási sebesség | 5800 MB/s |
| Olvasási sebesség | 6800 MB/s |
| NVMe | Igen |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 1 mm |
| NAND Típus | TLC |
| Gyártó | Western Digital |
| Magasság | 2,38 mm |
