Western Digital 500GB 2,5" SATA3 SA510 Blue
60 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Western Digital
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: WDS500G5B0A
SATA III, 500GB, 2,5", Write:510MB/s, Read:560MB/s, BOX, Magasság7mm
| Csatolófelület | SATA III |
| Kapacitás | 500GB |
| Méret | 2,5" |
| Írási sebesség | 510 MB/s |
| Olvasási sebesség | 560 MB/s |
| NVMe | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| Gyártó | Western Digital |
