Transcend 500GB 2,5" SATA3 SSD220Q
88 700 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Transcend
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: TS500GSSD220Q
SATA III, 500GB, 2,5", Write:500MB/s, Read:550MB/s, BOX, Magasság6,8mm, QLC
| Kapacitás | 500GB |
| Méret | 2,5" |
| Csatolófelület | SATA III |
| Írási sebesség | 500 MB/s |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Half-Slim SSD | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 6,8 mm |
| NAND Típus | QLC |
| Gyártó | Transcend |
