Silicon Power 512GB 2,5" SATA3 Ace A58
32 660 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Silicon Power
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: SP512GBSS3A58A25
SATA III, 512GB, 2,5", Write:450MB/s, Read:500MB/s, BOX, Magasság7mm, SLC
| Csatolófelület | SATA III |
| Kapacitás | 512GB |
| Méret | 2,5" |
| Írási sebesség | 450 MB/s |
| Olvasási sebesség | 500 MB/s |
| NVMe | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| NAND Típus | SLC |
| Gyártó | Silicon Power |