Samsung 250GB 2,5" SATA3 870 Evo
39 440 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: MZ-77E250B/EU
SATA III, 250GB, 2,5", Write:530MB/s, Read:560MB/s, BOX, Magasság7mm
| Kapacitás | 250GB |
| Méret | 2,5" |
| Csatolófelület | SATA III |
| Írási sebesség | 530 MB/s |
| Olvasási sebesség | 560 MB/s |
| Half-Slim SSD | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| Gyártó | Samsung |
