Samsung 240GB 2,5" SATA3 PM893
77 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: MZ7L3240HCHQ-00A07
SATA III, 240GB, 2,5", Write:380MB/s, Read:550MB/s, OEM, Magasság7mm, TLC
| Kapacitás | 240GB |
| Méret | 2,5" |
| Csatolófelület | SATA III |
| Írási sebesség | 380 MB/s |
| Olvasási sebesség | 550 MB/s |
| Half-Slim SSD | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| NAND Típus | TLC |
| Gyártó | Samsung |
| Csomagolás | OEM |
