Patriot 480GB 2,5" SATA3 Burst Elite
34 460 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PBE480GS25SSDR
SATA III, 480GB, 2,5", Write:320MB/s, Read:450MB/s, BOX, Magasság7mm
| Kapacitás | 480GB |
| Méret | 2,5" |
| Csatolófelület | SATA III |
| Írási sebesség | 320 MB/s |
| Olvasási sebesség | 450 MB/s |
| Half-Slim SSD | Nem |
| Csomagolás | BOX |
| Magasság | 7 mm |
| Gyártó | Patriot |
