Digitus DN-49105 Falra szerelhető Rackszekrény Black
40 740 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-49105
Falra szerelhető, Keret kapacitása:12U, Méret:10", Magasság:595mm, Szélesség:315mm, Mélység:300mm, Black RAL9005, Lapraszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 12 U |
| Méret " | 10" |
| Magasság | 595 mm |
| Szélesség | 315 mm |
| Mélység | 300 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9005 |
| Szerelési mód | Lapraszerelt |
| Gyártó | Digitus |
