Digitus DN-31301-B Szabadon álló Rackszekrény Black
513 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-31301-B
Szabadon álló, Keret kapacitása:26U, Méret:19", Magasság:1392mm, Szélesség:600mm, Mélység:1000mm, Black RAL9005, Összeszerelt
| Típus | Szabadon álló |
| Keret kapacitása | 26 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 1392 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 1000 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9005 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
