
Lenovo Yoga Slim 7 Seashell
605 840 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83JX0098HV
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-258V, 32GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 140V, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,19Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Seashell, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-258V |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 140V |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,19 Kg |
| Szín | Seashell |
| Gyártó | Lenovo |
| Integrált VGA típus | Intel Arc 140V Graphics |