Lenovo Yoga 9 2-in-1 Cosmic Blue
917 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83LC001RHV
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-258V, 32GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 140V, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 3xUSB Type-C, 1,32Kg, WEBCAM, SSD, Blue, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-258V |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 140V |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1,32 Kg |
| Szín | Blue |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 14" |
