
Lenovo Yoga 7 2-in-1 Tidal Teal
434 110 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 83DJ009HHV
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-125H, 16GB, LPDDR5X, SSD 512GB, OLED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,61Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Teal, Kártyaolvasó, 20óra, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-125H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| Súly | 1,61 Kg |
| Szín | Teal |
| Akku (idő) | 20 óra |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 14" |
| USB Type-C | 2 db |