
Lenovo V15 G4 Business Black
215 070 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 82YU0103HV
15,6", AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5-7520U, 8GB, LPDDR5, SSD 256GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, No OS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 610M Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,63Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black
| Képernyő átló | 15,6 " |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor | AMD Ryzen 5-7520U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Merevlemez | SSD 256 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 610M Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 2.0 port | 1 db |
| Súly | 1,65 Kg |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
| Memória típus | LPDDR5 |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,63 Kg |
| Képernyő átló | 15,6" |