Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 14 Aura Edition
1 321 170 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21V7006THV
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-355, 32GB, LPDDR5X, SSD 512GB, OLED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 3xUSB Type-C, 1Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Érintőképernyő, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-355 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1 Kg |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
