
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition Black
1 163 040 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21NS004LHV
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-258V, 32GB, LPDDR5X, SSD 512GB, OLED, Matt kijelző, 2880x1800, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 140V, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-258V |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 140V |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1 Kg |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |