Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 Black
1 513 990 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21TD0002HV
16", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-255H, 32GB, LPDDR5X, Foglalat:1db, Max.64GB, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 3xUSB Type-C, 1,84Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-255H |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória foglalat száma | 1 db |
| Memória bővíthetőség | 64 GB |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 8GB |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1,84 Kg |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
