Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Black
652 240 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21N10026HV
14", Snapdragon X Plus, Snapdragon X Plus X1P-42-100, 16GB, LPDDR5X, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Qualcomm Adreno GPU, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,24Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Snapdragon X Plus |
| Processzor | Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,24 Kg |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 14" |
