
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Strom Grey
1 684 740 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21FA000THV
16", Intel Core i7, Intel Core i7-13850HX, 32GB, DDR5, Foglalat:4db, Max.192GB, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 2560x1600, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 3500 12GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 3xUSB Type-C, 2,95Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor | Intel Core i7-13850HX |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 4 db |
| Memória bővíthetőség | 192 GB |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 2560x1600 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 3500 12GB |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 2,95 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |