
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 Black
815 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21QL004PHV
14", AMD Ryzen AI Pro 300, AMD Ryzen AI 7 Pro 350, 32GB, DDR5, Foglalat:2db, Max.96GB, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 860M Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,39Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI Pro 300 |
| Processzor | AMD Ryzen 7 Pro 8840U |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória bővíthetőség | 96 GB |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 860M Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| Súly | 1,39 Kg |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 Pro 350 |