
Lenovo Ideapad Flex 5 Arctic Grey
334 500 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 82Y0008DHV
14", Intel Core i5, Intel Core i5-1335U, 8GB, LPDDR4X, SSD 512GB, LED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel Iris Xe Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,55Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor | Intel Core i5-1335U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | LPDDR4X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,55 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 14" |