
Lenovo IdeaPad Slim 5 Luna Grey
418 480 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83HS001XHV
16 ", Intel Core i7, Intel Core i7-13620H, 32GB, LPDDR5, Foglalat:2db, Max.32GB, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, Intel UHD Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,81Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 16 " |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor | Intel Core i7-13620H |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Intel UHD Graphics |
| Súly | 1,81 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 16" |