
Lenovo IdeaPad Slim 5 Cosmic Blue
371 060 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83HW003JHV
16", AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 7-8845HS, 16GB, DDR5, Foglalat:2db, Max.64GB, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 780M Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,85Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Blue, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor | AMD Ryzen 7-8845HS |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória bővíthetőség | 64 GB |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 780M Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| Súly | 1,85 Kg |
| Szín | Blue |
| Gyártó | Lenovo |