Lenovo IdeaPad Slim 5 Abyss Blue
528 160 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83HL0046HV
14", Snapdragon X Plus, Snapdragon X Plus X1P-42-100, 16GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Qualcomm Adreno GPU, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,48Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Blue, Kártyaolvasó, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Snapdragon X Plus |
| Processzor | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Qualcomm Adreno |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,48 Kg |
| Szín | Blue |
| Gyártó | Lenovo |
| Processzor | Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Integrált VGA típus | Qualcomm Adreno GPU |
| Képernyő átló | 14" |
