
Lenovo IdeaPad Slim 3 Luna Grey
403 700 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83UR0061HV
15,3", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-355, 16GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,63Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, 14óra, Backlight
| Képernyő átló | 15,3" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-355 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,63 Kg |
| Szín | Grey |
| Akku (idő) | 14 óra |
| Gyártó | Lenovo |