Lenovo IdeaPad Slim 3 Cosmic Blue
362 910 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83K7007AHV
15,3", AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5-7535HS, 16GB, DDR5, Foglalat:1db, Max.24GB, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Home S, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 660M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,49Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Blue, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 15,3" |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor | AMD Ryzen 5-7535HS |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 1 db |
| Memória bővíthetőség | 24 GB |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home S |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,49 Kg |
| Szín | Blue |
| Gyártó | Lenovo |
