
Lenovo IdeaPad Slim 3 Arctic Grey
259 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 82X700GJHV
15,6", Intel Core i3, Intel Core i3-1315U, 8GB, LPDDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel UHD Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,62Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | Intel Core i3 |
| Processzor | Intel Core i3-1315U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,62 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |
| Felbontás | 1920x1080 |