
Lenovo IdeaPad Slim 3 Abyss Blue
288 160 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 82XM00S1HV
15,6", AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 7-5825U, 16GB, DDR4, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, No OS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,62Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Blue, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 15,6 " |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor | AMD Ryzen 7-5825U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,62 Kg |
| Szín | Blue |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 15,6" |